Анонси

BAROMETR Internatioanl Bar Show
24
вересня
2021

Знакова міжнародна подія для професіоналів і любителів барного бізнесу і культури міксологіі. У 2021 року 24-26 вересня щорічний освітній івент пройде в ювілейний п'ятий раз і буде присвячений темі "People".

Макс Барских: Open Air
10
вересня
2021

Макс Барських - найяскравіше явище на сучасній поп-сцені. Він задає музичні тенденції і стилі, збирає аншлаги в Україні і далеко за її межами, а головне - дарує пісні, які стають саундтреками до життів мільйонів слухачів по всьому світу.

Be Wine International Wine Show
04
вересня
2021

BE WINE — це про кращих освічених гурманів, талановитих виробників та найавторитетніших світових експертів індустрії на одному майданчику! У міжнародному світі Україна – це там, де цінують хороше вино, створюють його та вміють ним насолоджуватись!


ARTIK&ASTI в Києві!
28
серпня
2021

Концерт зіркового дуету ARTIK&ASTI в Києві! Кожен кліп гурту стає справжнім трендом у мережі, а запальні біти просто не йдуть з голови.

ONUKA в Киеве!
27
серпня
2021

ONUKA у Києві! 27 серпня у Києві відбудеться сольний концерт популярного українського проєкту ONUKA.

Anacondaz возвращается в Украину!

Після чотирьох років розлуки група Anacondaz повертається до України! 


HAMMALI&NAVAI
19
серпня
2021

HammAli & Navai знову з великим концертом у Києві! Не пропусти шоу під відкритим небом!


MGZAVREBI. SUMMER 2021
18
серпня
2021

Mgzavrebi – найвідоміший грузинський гурт, який полюбили українці, адже не закохатися в їхню музику неможливо! Якщо одного дня ви прийдете  на їхній концерт, то наступного разу обов’язково візьмете з собою родичів та друзів.

ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ у супроводі Cимфонічного оркестру У самому серці столиці Олександр ПОНОМАРЬОВ дасть Великий сольний концерт з оркестром та презентує НОВУ фантастичну ПРОГРАМУ «Неймовірна»!
Вечірній Квартал
14
серпня
2021

ВПЕРШЕ відбудеться концерт «Вечірнього Кварталу» в унікальному OPEN AIRформаті.Програма Best of the best: найсмішніші номери року, зірки шоу-бізнесу та неймовірний краєвид — такий вибуховий вечір запам’ятається надовго.

 
Будь готов Зажигать! MONATIK даст в Киеве дополнительное шоу!

Запальні новини для шанувальників MONATIK! Артист, креатор і новатор дасть додаткове шоу в Києві "Made With Love And Rhythm Show" в танцювальному форматі!

MONATIK “Made With Love And Rhythm”

Найяскравіша, танцювальна та запальна шоу-програма літа  - MONATIK “Made With Love And Rhythm” Show відбудеться 30 липня на приголомшливому оглядовому майданчику столиці в форматі Open Air - під відкритим небом.