Анонси

V Junior Fashion Week
22
жовтня
2021

На V Ювілейному Junior Fashion Week Шоу на подіум вийдуть понад 600 моделей, більше 20-ти українських і зарубіжних дизайнерів представлять свої колекції вечірнього, повсякденного, спортивного одягу. JFW Шоу наповнене виступами відомих українських артистів, інтерактивними програмами, художніми інсталяціями, виставками, автограф-сесіями і іншими активностями для якісного сімейного дозвілля і культурного збагачення.

Украинский Газовый Инвестиционный Конгресс

Український Газовий Інвестиційний Конгрес збере світових лідерів енергетичної галузі для обговорення можливостей партнерства і бізнесу з метою забезпечення безпечного енергетичного майбутнього.

Motorbeat
16
жовтня
2021

MOTORBEAT вже став щорічним фестивалем, який збирає сотні автоентузіастів та поціновувачів авто культури. Гості зможуть побачити авто від 60-их років до сучасних спорткарів.

SBC SUMMIT FORUM
13
жовтня
2021

Конференція та виставка SBC Summit CIS - головна подія, присвячена індустрії ставок на спорт та азартні ігри в регіоні СНД. Захід надає виняткову можливість для обміну ідеями, налагодження контактів та ведення бізнесу з операторами, постачальниками і регулюючими органами в індустрії.

S Congress
10
жовтня
2021

S Congress - це найбільший у Східній Європі щорічний конгрес для фахівців естетичної медицини. Щорічна кількість учасників - 1600 + фахівців галузі. Також в рамках конгресу проходить наймасштабніша профільна виставка в Україні і Східній Європі.

Киевский Международный Экономический Форум

7 та 8 жовтня в столиці України відбудеться Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), що вже сьомий рік збирає разом відомих світових економістів, впливових бізнесменів, представників українського істеблішменту та авторитетних економічних експертів. 

BAROMETR Internatioanl Bar Show
24
вересня
2021

Знакова міжнародна подія для професіоналів і любителів барного бізнесу і культури міксологіі. У 2021 року 24-26 вересня щорічний освітній івент пройде в ювілейний п'ятий раз і буде присвячений темі "People".

Торжественное открытие Форума Всеукраинской недели «Дошкольного образования Украины 30»

20 вересня 2021 року в Конгресно-виставковому центрі «Парковий» відбудеться урочисте відкриття Форуму Всеукраїнського тижня дошкілля «Дошкільна освіта України 30», який проходитиме 20-24 вересня у форматах офлайн та онлайн.

ARTBAT with WhoMadeWho
17
вересня
2021

Зустрічайте ARTBAT із заключним виступом на оглядовому майданчику КВЦ «Парковий»! Разом з хедлайнерами цього вечора виступить легендарний данський електронний гурт WhoMadeWho.

Шахматный БАТЛ
14
вересня
2021

Шаховий БАТЛ між командами Київської обласної та Львівської обласної федерації, в якому кращі шахісти обох регіонів боротимуться за призовий фонд в 200 000 грн.

Инвестиционный Форум г. Киев, 2021

Пошук шляхів, які дозволять Києву бути більш технологічним, екологічним і стійкішим до майбутніх ризиків, стане основною темою Інвестиційного форуму міста Київ, що відбудеться 10 вересня 2021 року в КВЦ «Парковий»

Макс Барских: Open Air
10
вересня
2021

Макс Барських - найяскравіше явище на сучасній поп-сцені. Він задає музичні тенденції і стилі, збирає аншлаги в Україні і далеко за її межами, а головне - дарує пісні, які стають саундтреками до життів мільйонів слухачів по всьому світу.