Анонси

Культові рок балади при свічках Хіти U2, Queen, Nirvana, Aerosmith, Metallica, Beatles, Scorpions, AC / DC, The Rolling Stones, Fleetwood Mac, Pink Floyd, Eagles, Phil Collins, Survivor прозвучать при світлі сотень свічок.

Великий сольний концерт Олі Полякової у Києві “Все буде добре” Перший масштабний виступ Олі Полякової від початку повномасштабного вторгнення відбудеться 8 березня у КВЦ «Парковий». До програми, яка отримала назву «Все буде добре», увійдуть улюблені хіти українською мовою, а також нові треки воєнного часу.  Це нове яскраве шоу, яке прийде на зміну легендарної програми «Королева Ночі».

ФАРМАПОГЛЯД. На шляху до відновлення Спеціалізований захід, організований компанією «Proxima Research International», зібрав близько 200 лідерів та керівників фармацевтичного бізнесу, представників владних органів та підприємств, бізнес-асоціацій, експертів та профільних юристів. 
Moderat
26
червня
2022
26 червня 2022 року Moderat повернуться до Києва. Настає нова велика історія. І ми з вами можемо стати живими свідками її початку!
15 Украинский маркетинг-форум

Український маркетинг-форум – головне щорічне місце зустрічі спільноти професіоналів, які створюють маркетинг, тут можна намацати майбутні тенденції, ознайомитися зі свіжими кейсами та кращими експертами в різних сферах.

Андрей Колмачевский. Новая программа "Праздничный комик"

Андрій Колмачевський з новою програмою "Святковий комік" 8 березня у "Парковому"!

Вечер французского джаза

Захоплюючий французький джаз, що створить чарівну атмосферу в цей святковий вечір

Старый добрый джаз: Френк Синатра

Програма присвячена творчості легендарного музиканта Френка Сінатри у виконані кращих джазменів України.

Музыка Людовико Эйнауди и Яна Тирсена

Музиканти оркестру Віртуози Києва зіграють для вас найромантичнішу і найчарівнішу кіномузику Людовіко Ейнауді та Яна Тірсена, авторів музики до вже культових стрічок «1+1» та «Амелі».

Антонио Вивальди "Времена Года"

Оркестр Віртуози Києва зіграють один із головних творів в історії музики - "Чотири пори року" Антоніо Вівальді!

Музыка из фильмов про любовь

Найромантичніший початок весни у "Парковому"!

SVET x Korolova & Friends
05
березня
2022
SVET x Koroleva Friends об'єднуються 05.03.2022 в "Парковом", щоб створити новий виток електронних вечірок.