Архітектурна практика: виставка архітектури та дизайну

29 жовтня 2019
Архитектурная практика: выставка архитектуры и дизайна

29 та 30 жовтня, вже втретє міжнародна виставка «Архітектурна практика» збере в КВЦ Парковий на одному майданчику компанії з унікальними пропозиціями виключно для архітекторів, дизайнерів та проектувальників в інноваційному b2b форматі.

Ми знаємо, що це буде абсолютно новий формат для України, адже будуть поєднані комфортна, дружня атмосфера, прямі контакти, участь у семінарах та тренінгах, доступ до інтернету і кейтерингове обслуговування.

Два дні занурення в світ передових матеріалів, технологій та інформації у зручний для Вас час з оптимальним графіком роботи.

"Архітектурна практика"- сучасна платформа для обміну знаннями та ідеями.
Концентровано, зручно та продуктивно.

Реєстрація для архітекторів, дизайнерів та проектувальників на виставку «АРХІТЕКТУРНА ПРАКТИКА» за лінком, де ви маєте можливість пройти пре-реєстрацію і отримати запрошення на два дні виставки БЕЗКОШТОВНО.
Пре-реєстрація буде доступна тільки до 20 жовтня.

Після 20 жовтня вартість квитка становитиме 1000 грн.
Більше про подію на Facebook аккаунті заходу.

Організація свят, літня тераса і навіть оренда залу для корпоративу - звертайтесь до нас, якщо ви оберете Київ! Всі конференц-зони з професійним сучасним мультимедійним обладнанням і рухомими перегородками, що дозволяють трансформувати будь-який простір у необхідні розміри. Більше фото та відео у Instagram та Facebook.


Повернення до списку