Будь готовий Запалювати! MONATIK дає в Києві додаткове шоу!

31 липня 2021
Будь готов Зажигать! MONATIK даст в Киеве дополнительное шоу!

Будь готовий Запалювати! MONATIK дає в Києві додаткове шоу!

У зв’язку з неймовірним ажіотажем навколо шоу MONATIKта новинами про те, що квитки у фан-зону були розпродані протягом першого тижня анонсу, артист разом з організаторамиVIRUS Musicвирішив порадувати своїх прихильників звісткою про те, що дасть ще один концерт наступного дня!

На 30 липня, більш, ніж за місяць до концерту в КВЦ «Парковий»,  залишається всього декілька преміум-місць. Саме тому варто поквапитись, щоб встигнути відвідати додаткове шоу, яке пройде в танцювальному форматі (виключно з фан-зонами).

«Друге шоу, яке відбудеться31 липня, буде вкрай танцювальним! Київ у «зеленій» зоні, карантинні обмеження послаблені, і наразі ми можемо організувати комфортний та безпечний простір для більшої кількості танцювальників в улюблених фан-зонах.  Це  -  open air, неймовірний  вид на Київ та такий довгоочікуваний формат шоу!» – коментують організатори шоу MONATIK VIRUS Music. 

Неповторна та дуже особлива музично – танцювальна подія -шоу “Made With Love And Rhythm”, від автора ваших улюблених хітів, креатора йноватора сучасної поп-музикиMONATIK, пройде в двох форматах. Просто неба запанує така необхідна зараз  всім нам  атмосфера живого концерту, перфомансу, вітаміну Dі  довгоочікуваного щастя від зустрічі з улюбленим артистом, від якого абсолютно всі у захваті.

Вечір яскраво засяє як під супер-хіти артиста, так і під ритми гучних прем’єр.

Другого дня майданчик буде розділено на 3 фан-зони. В кожній з них буде гаряче - співи в унісон, багато танців. Якщо ж шукаєте більше комфорту, то на перше шоу 30 липня ще є декілька преміум-місць.

Головному хіт-мейкеру сучасності  MONATIK  популярності точно не позичати. Він є найбільш номінованим та титулованим артистом музичних премій, його хіти – абсолютні лідери стримінгових платформ і різноманітних музичних ресурсів і радіочартів. Саме MONATIK– перший український поп-артист, який підкорив НСК «Олімпійський», креатор музичної корпорації, новатор, який визначає напрямки сучасної поп-музики.

Концертна шоу-програма MONATIK“MadeWithLoveAndRhythm” -  це подія, яку запам’ятає вся родина, захід, який пройде з дотриманням усіх карантинних норм і правил, для того, щоб кожний гість мав змогу безпечно отримати насолоду від шоу          та зловити правильний РИТМ.

Сценічний продакшн live-performanceMONATIK, танцювальні постановки, найвищий рівень унікального сучасного студійного саунд-звучання – запорука того ,що  концерт насправді має надовго запам’ятатися та залишити найяскравіші враження у спогадах.

Організатор шоу - компанія VIRUSMusic, яку всі добре знають по великих сольних концертах MONATIK«Звучит» у StereoPlaza, «VitaminD» у Палаці  Спорту та «Love It Ритм» на НСК Олимпійський. Також на рахунку  «вірусів» великі денс-фестивалі Sensation, GlobalGathering, Godskitchen, шоу Арміна ван Бюрена, Тієсто, Девіда Гетта, Бумбокс, RHYE, BobMosesі багатьох інших.

Якщо ви ще ніколи не були на живих виступах MONATIK,це треба терміново виправити! А якщо ви є прихильником його творчості – ви знаєте, що робити!

До зустрічі просто неба 30 та 31 липня о  20:00 на оглядовому майданчику  КВЦ «Парковий».


Організатор: https://www.virus.ua

Придбати квиток


Повернення до списку