День Йоги

24 червня 2018
День Йоги

У період літнього сонцестояння кращу сонячну зарядку над величним Дніпром проведе учитель йоги Сергій Дмитренко. Він освіжить ваші знання про йогу, швидко і ефективно навчить практикам, що дозволяє заряджати свіжою енергією Сонця, налаштувати тіло і дух на гармонію з природою, отримати поштовх до творчої активності. Вас чекає медитація, комплекси вправ, дихальні практики, практики глибокого розслаблення.

Всіх учасників смачною водою кришталевої чистоти забезпечує водний партнер заходу, компанія «Ecosoft» - міжнародна компанія-виробник фільтрів для очищення води, заснована в Україні, входить в ТОП 5 унікальних світових компаній, яка пропонує весь асортимент продуктів для очищення води.

За добре самопочуття наших гостей відповідає компанія «Євролаб» - медичний партнер заходу. Медичний центр «Євролаб» це центр персоналізованої медицини, головною метою в роботі якого, є створення та впровадження медичних продуктів, що зберігають, підтримують і поліпшують здоров'я. МЦ «Євролаб» - законодавець «медичної моди на якість і результат».

До участі у дні Йоги в КВЦ «Парковий» запрошені йоги всіх рівнів просунутості - від нуля - до тренерського рівня, а також зіркові гості.

Відчуй новий творчий злет прямо з вертолітного майданчика КВЦ «Парковий»!

Довідка:

Участь безкоштовна. Час проведення з 08.00 - 11.00.

До заходу:

Вхід здійснюється за списками, реєстрація за посиланням: goo.gl/H2MU6u

При собі необхідно мати килимок для заняття і сонячний настрій.

Збір гостей починаємо з 07.30. Вхід на майданчик здійснюється по естакаді. На контрольно-пропускному пункті діє контроль і модерація.

Як дістатися:

Паркова дорога, 16а. Станція метро «Арсенальна».


Повернення до списку