Фінансова виставка ShowFx World

20 травня 2017
Финансовая выставка ShowFx World
Фінансова виставка ShowFx World — це безкоштовні семінари про управління фінансами, інвестування і трейдинг. Виставка об'єднала 10 кращих викладачів з країн СНД і Великобританії. В якості спеціального гостя — відомий трейдер і викладач з Великобританії Клайв Ламберт і бізнес-тренер, кандидат психологічних наук Володимир Малічевскій.
Для всіх учасників підготовлена ​​унікальна за своїм змістом навчальна програма, розрахована на потреби найрізноманітнішої аудиторії: від початківців і досвідчених трейдерів до широкої публіки, яка цікавиться можливостями інвестицій і збільшення своїх доходів.
Під час проведення виставки учасники зможуть відвідати навчальні семінари та майстер-класи з торгівлі на фінансових ринках, взяти на озброєння ефективні торгові стратегії від відомих російських і зарубіжних експертів, навчитися основам лідерства та управління фінансами, почути свіжі макроекономічні прогнози про тренди в світовій економіці і курсах валют, взяти участь в розіграшах від організаторів і учасників виставки.

Повернення до списку