Форум бізнес і IT-лідерів Terrasoft

22 червня 2017
22 червня в КВЦ «Парковий» пройде Форум бізнес- і IT-лідерів, присвячений практичним кейсам і історіям успіху в маркетингу, продажах і сервісі, а також управлінні процесами компанії.

Про що говоритимуть.
Управління на гіпершвидкості. Серія доповідей про мистецтво управління бізнесом в епоху змін, про стратегії, які допомагають компаніям змінюватися на високій швидкості.
Кейси компаній. Історії лідерів ринку, для яких гнучкість і готовність до змін стали ключовими факторами успіху. Спікери розкажуть про практичні кейси, присвячені вдосконаленню процесів роботи з клієнтами в кожній точці контакту.
Process art studio. Інтерактивні майстерні з побудови бізнес-процесів. Приєднуйтесь до 30-хвилинних сесій, щоб спільно з експертами і учасниками створити бізнес-процес прямо на заході.
Майстер-класи. Практикум з управління бізнес-процесами — для тих учасників, хто хотів би розширити свої знання з моделювання процесів в нотації BPMN і дізнатися більше про підходи Case Management.

Потік CRM. Управління взаємовідносинами з клієнтами, практичні кейси та інструменти для управління продажами, маркетингом і сервісом, які допоможуть компаніям знайти нові точки для зростання бізнесу.
Потік BPM. Управління бізнес-процесами, доповіді експертів про роль технологій в ландшафті сучасної компанії, застосуванні BPM-інструментів в різних сферах діяльності організації і технологічних трендах.

Повернення до списку