Future Lab 2018 - Data&Story

4 вересня 2018
Future Lab 2018 - Data&Story

4 вересня в конгрессно-виставковому центрі «Парковий», комунікаційна група Dentsu Aegis Network Ukraine знову збере клієнтів і партнерів на щорічній конференції Future Lab.

Future Lab – одна з найбільших конференцій в Україні, присвячених маркетингу, комунікаціям та медіа, майданчик для швидких питань-відповідей, нових ідей і нетривіальних рішень.

«У цьому році ми вирішили сконцентруватися на двох основних темах Data & Story. Ми бачимо, як багато навколо говорять про дані, але, коли починаєш копати глибше і розбиратися, розумієш, що в Україні поки дуже мало практичної експертизи. Це не означає, що нічого не робиться, просто, на мій погляд, зусиль ще недостатньо. Тому я впевнений, що інформація, якою поділяться виступаючі зі сцени Future Lab 2018, буде не тільки корисна нашим клієнтам в освітньому контексті, але може бути застосована на практиці в самому недалекому майбутньому», - коментує Олександр Гороховський, CEO Dentsu Aegis Network Ukraine.

«Захоплюючий сторітеллінг - must have, щоб завоювати серця споживачів в еру стрімких технологій. Серед інноваційних форматів виграє той, хто доставить якісний контент. Саме цьому буде присвячена друга половина дня - секція Story», - каже Оксана Стехіна, Chief Business Development Officer Dentsu Aegis Network Ukraine, модератор Future Lab.

На конференції в 2018 році, гостей чекають виступи від представників IT-сфери, бізнесу та ЗМІ, AR-фотозоні, нетворкінг і багато цікавих опцій протягом усього дня.

Гостями можу стати виключно партнери та клієнти групи на запрошення організаторів.

Повернення до списку