III Форум Енергоефективного партнерства 2017

27 квітня 2017
III Форум Энергоэффективного партнерства 2017

27 квітня 2017 року в КВЦ «Парковий» відбудеться головна подія року в сфері енергоефективності — 3-й Форум енергоефективного партнерства «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих».

Розумне управління енергоресурсами — філософія сучасної України. Пріоритетною сферою для реформ залишаються житлові і громадські будівлі. Тільки в бюджетній сфері близько 100 000 будівель вимагає термомодернізації. Для вирішення цього питання широко впроваджуються дієві європейські інструменти підвищення рівня енергоефективності — енергосервіс і енергоменеджмент. Це шлях не тільки до енергонезалежності, але і активізації економіки кожного міста, регіону та всієї України в цілому.

Ключові теми Форуму: енергоменеджмент у бюджетній сфері; енергосервіс в бюджетній сфері; енергосервіс в житловій сфері; сучасні інструменти підвищення енергоефективності в промисловості; новації програм по утепленню будинків.

Однією з ключових частин Форуму, традиційно, буде підписання меморандумів про партнерство щодо впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах.

Повернення до списку