International Hospitality Awards

19 червня 2021
International Hospitality Awards

Головна подія індустрії гостинності — International Hospitality Awards відбудеться 19 червня 2021 року, і це буде дійсно особлива церемонія нагородження! Цьогоріч ми святкуємо десятиріччя!

Географія Премії значно розширилася, і за звання кращих готелів боротимуться номінанти із понад 36 країн Європи: Грузії, України, Словаччини, Молдови, Чехії, Австрії, Хорватії, Чорногорії, Сербії, Боснії і Герцеговини, Албанії, Македонії, Словенії, Греції, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Угорщини, Болгарії, Румунії, та інших.


Мета Премії — не тільки визначення кращих готелів, але і розвиток якості послуг готельного сектору, а також індустрії в цілому. Премія підвищує впізнаваність локальних готелів і курортів та стимулює зростання конкурентоспроможності готелів як на внутрішніх ринках, так і на міжнародному рівні. Головними цінностями Міжнародної готельної премії є її незалежність і бездоганна репутація. Об'єктивність оцінювання номінантів гарантує офіційний аудитор Премії.

У 2011 році компанією Hoteliero було засновано українську премію з метою вдосконалення вітчизняної індустрії гостинності, визначаючи й нагороджуючи найкращі готелі України. За 10 років ми виросли, трансформувалися і гордо носимо звання Міжнародної Готельної Премії!
Ми готуємо грандіозну 10 ювілейну церемонію нагородження, під час якої будуть оголошені кращі готелі за версією International Hospitality Awards®!

Більше подробиць: https://hospitalityawards.international/

Повернення до списку