КВЦ “Парковий” допоміг транспортуванню пораненого бійця

8 червня 2018
КВЦ "Парковый" помог при транспортировке раненого бойца

На прохання медичної служби СБУ, з метою термінового транспортування тяжкопораненого бійця з Харкова у Київ, КВЦ «Парковий» дав дозвіл та надав усі наявні ресурси щодо здійснення посадки та злету медичного транспорту з вертолітного майданчика конгресно-виставкового комплексу.

Бійця з Хмельниччини, який отримав тяжкі поранення під час обстрілу в Луганській області, за кілька годин доставлено з Харкова до центра Києва у медичний заклад.

За словами заступника директора КВЦ «Парковий» Олексія Струлева, «ми миттєво відреагували на запит СБУ щодо надання дозволу посадки та злету медичного вертольоту з пораненим бійцем на борту. Коли йдеться про життя людини, а тим більше захисника України, який постраждав у протистоянні ворогу, іншого рішення бути не могло». 

Довідка:
вертолітний майданчик, який знаходиться за адресою: Паркова дорога, 16а — це частина Конгресно-виставкового комплексу “Парковий”. З моменту ведення в експлуатацію у 2012 році лише кілька разів використовувався за призначенням.

На даний момент Генеральною прокуратурою порушено кримінальні справи щодо правомірності виділення земельної ділянки та видачі дозволу на будівництво, триває слідство. Управління даним об'єктом здійснює менеджмент нового власника КВЦ «Парковий» Сергія Московського, який придбав комплекс  у грудні 2017 року. 

Деталі за посиланням: www.youtube.com/parkovy.info

Повернення до списку