Міжнародний Форум Cosmetics Ukraine 2017

1 червня 2017
Международный форум Cosmetics Ukraine 2017
Асоціація «Парфуми та Косметика України» запрошує Вас взяти участь у II Міжнародному Форумі Cosmetics Ukraine 2017, який відбудеться 1-2 червня 2017 року у КВЦ "Парковий".

У програмі Форуму: виставка сировини, упаковки та обладнання; конференція; секція Освіта і Кар'єра; конкурс на кращий косметичний продукт «Знак якості»; конкурс на кращу бізнес-ідею для стартапу; конкурс на отримання гранту для студентів і молодих вчених.

Відвідувачі Форуму: за географічним розташуванням: Україна, Європа, США, Канада, Азія, країни СНД; по галузі: парфюмерно-косметична продукція та побутова хімія.

Секції виставкового залу: інгредієнти для виробництва парфюмерно-косметичної продукції та побутової хімії; упаковка, комплектуючі та аксесуари; обладнання для виробництва та фасування; системи повітро-і водопідготовки; випробувальні лабораторії; сертифікаційні центри; IT-рішення для косметичної галузі; контрактне виробництво косметики.

Теми Конференції з диференціацією по секторам: регулювання та інгредієнти; зелена косметика; маркетинг, упаковка і стимулювання продажу; аналітика, дослідження, тенденції; юридичні та митні питання; освіту і кар'єру.

Детальна інформація та можливість зареєструватися на сайті: www.cosmeticsukraine.org

Повернення до списку