MGZAVREBI. SUMMER 2021

18 серпня 2021
MGZAVREBI. SUMMER 2021

MGZAVREBI. SUMMER 2021

Mgzavrebi – найвідоміший грузинський гурт, який полюбили українці, адже не закохатися в їхню музику неможливо! Якщо одного дня ви прийдете  на їхній концерт, то наступного разу обов’язково візьмете з собою родичів та друзів. Та й самі Mgzavrebi – це ніби близькі друзі, яких знаєш з дитинства, ще коли вони співали разом у хорі в мами лідера гурту Гігі Дедаламазішвілі.  Їхні пісні сучасні, але корінням сягають  до вікових традицій-саме тому вони такі теплі та зрозумілі кожному. І кожний концерт гурту перетворюється на свято, яке музиканти так легко й просто створюють тут і зараз, у будь-якому залі.


Співають Mgzavrebi здебільшого грузинською, хоча є в них  пісні й російською. Але їхня музика вимагає, в першу чергу, емоційного сприйняття, що не потребує обов’язкового знання мови. Саме тому кожен неодмінно зрозуміє те найголовніше, що закладено в їхніх піснях. У цьому і полягає головний феномен Mgzavrebi – в майстерності причарувати зал і міцно обійняти своїх друзів-прихильників, яких стає  все більше кожного дня.

Вокаліст гурту Гігі Дедаламазішвілі про майбутні концерти: «Через  пандемію та закриття кордонів ми пропустили цілий рік нашої доброї традиції грати великі літні концерти просто неба. Опенейри – це завжди особлива атмосфера. Ми вкрай скучили за такими яскравими моментами! Цього разу ми підготували спеціальну велику програму ( буде чимало запальних пісень), але найголовніше те, що ми зустрінемося знову! Будемо ми, наші глядачі, небо над головою та, маємо надію, чудова погода! Запрошуємо вас!»

Також цього року Mgzavrebi виповнюється 15 років. І наш літній ювілейний тур присвячено саме цій події !Організатори заходу : Ib promotionKarabas.com и Mgzavrebi

Квитки:  karabas.com


Повернення до списку