MINTRANS Forum 2021

17 листопада 2021
MINTRANS Forum 2021

17 листопада у КВЦ «Парковий» відбудеться головна подія галузі інфраструктури і транспорту – MINTRANS Forum 2021.

2021-й став роком важливих змін у глобальних ланцюгах постачання, моделях фінансування, цифровізації, співпраці держави і бізнесу та ключових аспектах законодавства, які безпосередньо впливають на транспортний сектор і розвиток інфраструктури.

Видання MINTRANS виступає ініціатором діалогу між лідерами галузей дорожнього будівництва, залізниці, авіа, портової екосистеми, логістики та перевезень, об’єднуючи разом політиків, бізнесменів, експертну спільноту та ЗМІ. Разом з представниками галузі ми обговоримо ключові тенденції та нові можливості, а також виклики, які задають вектор розвитку інфраструктури та транспортних потоків в Україні та світі.

Програма включає 15 панельних дискусій за участі понад 60 спікерів, серед яких керівники профільних міністерств, провідних компаній та міжнародних фінансових організацій. MINTRANS Forum вже став щорічною міжнародною платформою для обговорення результатів реформ, ключових змін та майбутнього розвитку галузі інфраструктури України.

В межах заходу працюватимуть експозони інфраструктурних рішень, професійного обладнання, а також спеціалізованого транспорту та техніки. Кульмінацією Форуму стане урочиста церемонія нагородження найкращих менеджерів інфраструктури MINTRANS Award 2021.

Детальніше: mintrans.news/forum

Повернення до списку