МІТІО КАКУ У КИЄВІ

5 квітня 2018
МИТИО КАКУ В КИЕВЕ

5 квітня відбулася унікальна зустріч. Столицю з візитом відвідав всесвітньо відомий футуролог, популяризатор науки, візіонер - доктор Мітіо Каку. Організована зусиллями провідною інвестиційної компанії України Concorde Capital зустріч відбулася у КВЦ «Парковий».

Як подальший розвиток технологій вплине на бізнес? Які виклики для бізнесу та суспільства готує цифрове майбутнє? У що інвестувати і як заробити в епоху цифрових технологій? Що таке «цифровізація» - на дані та багато інших питань в персональній зустрічі зі слухачами дав свої відповіді пан Каку.

Прогнози від доктора Митио Каку, тезисно:

«Індустрія 4.0 - новий виток промислової революції - настане через якісь 20 років. Кожен еволюційний стрибок віддалений друг від друга всього лише на 80 років. Ще пару десятиліть і ми прийдемо до цього, до загального використання штучного інтелекту. У нас вже є, наприклад, Siri, Alexa Toolbar - по суті, штучний інтелект. Цифрове майбутнє вже настає».

«Про майбутнє криптовалют. Неможливо законодавчо регулювати криптовалюта, так як інтернет - ширше, ніж кордони держав. Є попит на криптовалюти, тому вони існують. Особисто я вважаю, що це марна трата часу. Біткоіни - це просто азартна гра. Для того, щоб не бути мильною бульбашкою це повинно чимось підкріплюватися і нести цінність».

«Новий капіталізм - це не ресурси, а капіталізм свідомості. Це капітал, створений, свідомістю, досвідом, інноваціями і здоровим глуздом. Тоні Блер каже, що Великобританія більше заробляє на рок-н-ролі, ніж від продажу вугілля. Це і є наше майбутнє».

«Цифровізація - найпотужніший драйвер розвитку економіки за всю історію людства, який щомиті набирає все більш стрімких обертів».

Деталі зустрічі за посиланням: PARKOVY INFO

Повернення до списку