MONATIK “Made With Love And Rhythm”

30 липня 2021
MONATIK “Made With Love And Rhythm”

30 липня j 20:00 на оглядовому майданчику КВЦ "Парковий" відбудеться неповторне і така особлива музично-танцювальна подія - шоу "Made With Love And Rhythm", автора ваших улюблених хітів, креатора та новатора сучасної поп-музики MONATIK. Під відкритим небом запанує така необхідна нам усім зараз атмосфера живого концерту, перфомансу, вітаміну D, і довгоочікуваного щастя від зустрічі з улюбленим артистом від якого абсолютно всі без розуму. Вечір буде сяяти яскраво як під суперхіти артиста, так і під ритми гучних прем'єр.

Головному хітмейкеру сучасності MONATIK точно не позичувати популярності. Він є самим номінованим і титулованим артистом музичних премій, його хіти - абсолютні лідери стрімінгових платформ і всіляких музичних ресурсів і радіочартів. Кожна його композиція робить революцію в світі шоу-бізнесу. Саме MONATIK - перший український поп-артист, який підкорив НСК "Олімпійський", креатор музичної корпорації, новатор, який визначає, куди рухається сучасна поп-музика.

КУПИТИ КВИТКИ

Концертна шоу-програма MONATIK "Made With Love And Rhythm" - це подія, що запам'ятається для всієї родини, яке пройде з дотриманням усіх карантинних норм та правил, щоб кожен гість міг безпечно насолодитися шоу і зловити правильний РИТМ.

Сценічний продакшен live-performance MONATIK, танцювальні постановки, найвищий рівень унікального, сучасного студійного саунд-звучання, тому концерт дійсно обіцяє запам'ятатися надовго і залишити найяскравіші враження в спогадах.

Організатор шоу - компанія VIRUS Music, яку всі добре знають по великим сольним концертам MONATIK «Звучить» в Stereo Plaza, «Vitamin D» в Палаці Спорту і «Love It Ритм» на НСК Олімпійський. Також на рахунку «вірусів» великі денс-фестивалі Sensation, Global Gathering, Godskitchen, шоу Арміна ван Бюрена, Тієсто, Девіда Гетта, Бумбокс, RHYE, Bob Moses і багатьох інших.

Якщо ви ще ніколи не були на живому виступі MONATIK, то це треба терміново виправляти, а якщо Ви є шанувальником творчості - Ви знаєте, що робити! До зустрічі під відкритим небом 30 липня в 20:00 на оглядовому майданчику КВЦ «Парковий».

Повернення до списку