ДРУГА НАЦІОНАЛЬНА КІНОПРЕМІЯ «ЗОЛОТА ДЗИҐА»

20 квітня 2018
НАЦИОНАЛЬНАЯ КИНОПРЕМИЯ «ЗОЛОТА ДЗИҐА»

20 квітня відбудеться урочиста церемонія вручення нагород другої Національної кінопремії «Золота Дзиґа», офіційною локацією для проведення якої є конгресно-виставковий центр «Парковий».

Цього року кінопремію «Золота Дзиґа» вручатимуть у 18 номінаціях, серед них – 4 нові. До минулорічного переліку номінацій додались категорії «Найкращий художник із гриму», «Найкращий художник з костюмів», «Найкращий звукорежисер», також на церемонії буде вручений приз глядацьких симпатій.

Нововведення.

У межах Національної кінопремії запроваджено номінацію «Вибір глядача». Цього року зробити свій вибір та проголосувати за найкращий фільм Кінопремії «Золота Дзиґа» можуть самі глядачі. У номінаціях – топ - 10 українських фільмів, які за період прокату з 1 січня 2017 року до 31 грудня 2017 року переглянула найбільша кількість глядачів.

Нагороди та відзнаки.

Під час урочистої церемонії вручення нагород Національної кінопремії почесну статуетку «Золота Дзиґа» за внесок у розвиток українського кіно отримає режисер, сценарист, педагог В’ячеслав Криштофович.

Підтримка кіноакадемії.

Українська кіноакадемія бажає докласти максимум зусиль для визволення Олега Сенцова та привернути ще більше уваги до незаконного ув’язнення режисера.

Ведучим заходу стануть Ахтем Сеітаблаєв та Василіса Фролова.

Повернення до списку