Національний арт-фестиваль «Міні Міс та Містер України 2018»

15 червня 2018
Национальный арт-фестиваль «Мини Мисс и Мистер Украины 2018»

Головною місією фестивалю «Міні Міс та Містер України - 2018» є висвітлення проблем громадськості крізь призму дитячого світогляду. Цього року однією з головних фішок фестивалю стане соціальний проект «Щоденник добрих справ», який буде надихати дітей України не бути байдужими до оточуючого їх світу. 

Учасники з усієї країни представлять свої творчі роботи та доведуть, що у добра багато можливостей: піклуватися про природу, про братів наших менших, допомагати близьким, творити добро своїми руками! Одним з важливих етапів Фестивалю стане шоу талантів, під час якого учасники продемонструють свої творчі здібності.

До складу національного журі арт-фестивалю входять зірки світу моди, краси і шоу-бізнесу - відомі актори, співаки, продюсери, зірки телебачення, хореографи.

Дитячий арт-фестиваль дає кожному учаснику унікальний досвід і впевненість в своїх силах. Переможці Національного конкурсу візьмуть участь у щорічному світовому Фестивалі «Little Miss & Mister United World», який відбудеться в Греції.

Почесними гостями XX Ювілейного Національного арт-фестивалю «Міні Міс & Містер України - 2018» стануть всі переможці «Міні Міс Україна» минулих років.

За традицією в рамках арт-фестивалю «Міні Міс та Містер України», відбудеться благодійна акція «Від серця до серця», під час якої учасники передадуть подарунки дітям з дитячих будинків.

Спеціальними гостями Фестивалю стануть: Вероніка Коваленко - артистка продюсерського центру PARADIZ, співачка DiAna, музичний проект SAHA. Спеціальний гість - KISHE.

Провідними арт-фесту стануть шоумен Тимур Мірошниченко та володарка титулу «Міні Міс Україна -2017», Софія Гаркушина.

Початок о 16:00.

Повернення до списку