New Comers 2017. Форум нової торговельної нерухомості

31 травня 2017
New Comers 2017. Форум новой торговой недвижимости
NEW COMERS – ефективна платформа для комунікації й пошуку нових форматів співпраці для рітейлерів, девелоперів та керуючих торговельно-розважальними центрами.

Аудиторія: власники та ТОП-менеджери торговельно-розважальних центрів, провідні рітейлери, брокери, консультанти та юристи, які працюють у сфері нерухомості.

Торговельні центри: новий формат презентації ТРЦ дозволяє потенційним орендарям познайомитися з командою проекту в повному складі: від керуючого ТРЦ до технічного директора. Презентація передбачає ознайомлення з поверховими планами, особливостями оренди і технічними даними приміщень, а також концепцією та планом маркетингового просування проекту. Окремий час буде виділено для відкритого діалогу між командами торговельно-розважальних центрів і потенційними орендарями (Q&A секція).

Представники рітейлу: провідні українські рітейл-бренди обговорять останні тенденції ринку, зміни у поведінці та вимоги сучасного покупця, а також можливості використання останніх digital-технологій для розвитку бізнесу.

Star guests: провідні європейські експерти відкриють для українського ринку кращі ідеї та практичні кейси в сфері розвитку торговельно-розважальних центрів.

Виставка: протягом заходу гості матимуть можливість відвідати спеціальну виставку, де будуть представлені новинки цифрових і смарт-технологій для торговельних центрів та рітейлу.

Придбати квитки можна на сайті www.goo.gl/wWm0lm

Повернення до списку