«Перший Театр Антрепризи та Комедії» Comedy Space представляє: Боїнг – Боїнг

8 липня 2023
«Первый Театр Антрепризы и Комедии» Comedy Space представляет: Боинг – Боинг

Квитки: https://karabas.sale/boying-boying

Інтригуючий сюжет розгортається навколо життя молодого парижанина, який крутить роман одночасно з трьома дівчатами, працюючими стюардесами. Одна з дівчат американка, інша – німка, а третя – француженка. Щоб не потрапити в халепу, він підлаштовує своє життя під розклад польотів трьох обраниць, що літають на різних авіалініях. Проте головному героєві не завжди вдається контролювати ситуацію, тому із-за виникаючих непорозумінь він постійно потрапляє в смішні ситуації.

«Боїнг-Боїнг» – це легенда французької театральної культури другої половини 20-го століття. Спектакль потрапив в книгу рекордів Гіннесу як сама часто французька п'єса, що виконується у світі. Вона була поставлена в 60 країнах світу.

Зустрічайте ексклюзивно у КВЦ Парковий — «Перший Театр Антрепризи та Комедії» Comedy Space у Києві. Кращі українські актори театру та кіно збираються на одній сцені, аби поставити найбільш сучасні, гостросоціальні та дуже життєві п’єси талановитих світових драматургів.

8 липня, субота
Боїнг – Боїнг
Київ, КВЦ Парковий, Паркова дорога, 16а
Збір гостей: 18:00

Спектакль відбудеться на 3 поверсі комплексу у сучасному концертному залі Parkovy. Концертний зал приймає заходи найбільших артистів України та відомий своєю зручністю та чудовою акустикою. Для гостей працюватиме бар з напоями та закусками.

Більше про спектакль:

Режисер: Євген Паперний
Акторський склад: Ольга Сумська, Євген Паперний, Віталій Борисюк, Георгій Хостікоєв, Марина Ягодкіна, Аліна Безуханич, Христина Сінельник

Купити квитки на спектакль Боїнг – Боїнг: https://karabas.sale/boying-boying

Повернення до списку