Урочиста церемонія кінопремії «Золота Дзиґа»

19 квітня 2019
Торжественная церемония кинопремии «Золота Дзиґа»

19 квітня в Києві пройде урочиста церемонія вручення Третьої Національної кінопремії «Золота Дзиґа», Вже другий рік поспіль місцем проведення церемонії стане КВЦ «Парковий».

Церемонія традиційно збере найяскравіших українських кінопрофесіоналів, найкращі з яких отримають відзнаки — статуетки «Золота Дзиґа». Цього року на участь у конкурсі подали заявку 97 стрічок. До довгого списку увійшло 83 кінороботи, а номінантів Третьої національної кінопремії оголосять у березні — за місяць до церемонії. Цього року фільми-учасники розглядаються у 20 номінаціях: до вже традиційних номінацій додались дві нові — «Найкраща пісня» та «Найкращий монтаж».

Ведучими урочистої церемонії Третьої національної кінопремії стануть відомий український журналіст і телеведучий Олег Панюта та телеведуча і акторка Дар’я Трегубова. Перший лауреат «Золотої Дзиги 2019» вже відомий: почесну нагороду «Золота Дзиґа» за внесок у розвиток українського кіно стане кінооператор Юрій Гармаш.

Національна кінопремія «Золота Дзиґа» — єдина в Україні премія в галузі кіно, що об'єктивно відзначає досягнення українських кінематографістів у 20 номінаціях. Відзнакою Національної Кінопремії обрана Золота Дзиґа — символ стрімкості, невпинного розвитку та нескінченності.

Повернення до списку