Трансформаційний тренінг Майкла Роуча

10 листопада 2018
Трансформационный тренинг Майкла Роуча
Якщо ви займаєтеся бізнесом, то прекрасно розумієте, яка ціна того, щоб співробітники слухали ваші ідеї і йшли за вашим баченням в світле майбутнє. Лідерство, яким володіли полководці давнини на кшталт Сунь Цзи, дозволило уникнути багатьох воєн і дозволити виграти складні битви з мінімальним боєм. Сучасні керівники зобов'язані бути сильними лідерами, щоб трансформувати своє оточення і дозволити тисячам людей побудувати щасливе життя. Тому якщо питання лідерства для вас актуальне, цей тренінг-інтенсив буде для вас як не можна до речі.
Для того, щоб ваша кар'єра як спікера йшла стрімко вгору, люди повинні слухати і поважати ваші ідеї. Питання лідерства для людей, які поширюють корисні знання, є особливо важливим, тому що від цього залежать долі сотень, а то і тисяч людей. На цьому тренінгу Геше Майкл Роуч і команда викладачів DCI поділяться просунутими технологіями вирощування насіння лідерства, які зроблять вас по-справжньому шановною людиною, до думки якого прислухаються.
Можливо, ви зараз не зайняті побудовою свого бізнесу або професійними досягненнями. Ваша основна задача зараз - допомагати іншим людям змінювати своє життя на краще. Можливо, це життя дітей, вашої родини, ваших друзів, близьких. Для того, щоб ваша думка поважали, вам необхідно бути лідером. Не всім потрібно вести за собою стадіони. Якщо ви хочете подбати про людей, які знаходяться у вашому найближчому оточенні і зробити їх життя більш успішною, будемо раді бачити вас на тренінгу .

Повернення до списку