Українсько-Узбецький економічний форум

6 червня 2018
Украинско-Узбекский экономический форум

З ініціативи Посольства Республіки Узбекистан в Україні та Асоціації «Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати» (ICC Ukraine) 6. червня 2018 року в м.Києві, у КВЦ «Парковий» відбудеться українсько-узбецький економічний форум на тему: «Україна і Узбекистан: перспективи розвитку економічних відносин».

Проведення даного форуму є продовженням спільних зусиль Посольства Республіки Узбекистан в Україні та ICC Ukraine щодо сприяння розвитку торгово-економічних зв'язків, розширенню співробітництва, зміцненню ділових зв'язків між Україною та Узбекистаном.

Організатори форуму вважають, що пріоритет у співпраці повинен віддаватися розвитку зв'язків у найбільш важливих сферах економіки: виробництві сільськогосподарської продукції та її переробки, виробництві безалкогольних напоїв, співпрацю в нафтогазовій сфері, енергетиці, сфері IT й телекомунікацій, електротехнічної, туризмі, транспорті та логістиці, харчової промисловості, текстильної, шкіряно-взуттєвої, машинобудуванні, авіабудуванні, хімічній галузі, будівництві, медичній галузі. Крім того, на думку фахівців ICC Ukraine, українсько-узбецьке співробітництво відкриває можливості для українських компаній щодо розвитку зв'язків не тільки з країнами Центральної Азії, але і з іншими азіатськими країнами, а Узбекистану - можливості налагодження партнерських відносин в європейських країнах.

Крім обговорення питань співпраці в вищевказаних сферах, в рамках форуму планується організація виставки товарів узбецького виробництва: текстиль, взуття-шкіра, електропобутова техніка, харчова продукція, будівельні товари, хімічна і нафтохімічна продукція.

Взяти участь в даному форумі запрошуються представники бізнесу та урядових структур України та Узбекистану, а також керівництво Львівської, Запорізької, Харківської, Сумської, Херсонської та Київської областей України. У заході візьмуть участь керівники адміністрації Джизакской, Навоїйській, Кашкадар'їнської, Самаркандської і Ташкентської областей Узбекистану.

Організатори форуму: Посольство Республіки Узбекистан в Україні, ICC Ukraine та ТОВ «ГРУПА СТЕНЛІ» за підтримки Мінекономрозвитку України, МЗС України і Міністерства зовнішньої торгівлі Республіки Узбекистан.

Додаткова інформація: 
Гресь Ігор Борисович, віце-президент ICC Ukraine, e-mail: grib@iccua.org
Санжар Касимов, радник з торгово-економічних питань Посольства Республіки Узбекистан в Україні, e-mail: embassy@uzbekistan.org.ua

Повернення до списку