Вишиванка DAY

20 травня 2021
Вишиванка DAY

Вишиванка DAY: «Україна 24» і новини «Сьогодні» влаштовують грандіозне свято

20-го травня канал «Україна 24» та новини «Сьогодні» організовують народне свято – традиційний показ вишиванок «Вишиванка DAY» у Києві на новій локації  КВЦ «Парковий» Viewpoint by Parkovy. Цього року свято відбудеться за участю відомих українців, зірок шоу-бізнесу та телеведучих, з дотриманням усіх карантинних норм. Глядачі ж зможуть побачити його в ефірі телеканалу «Україна 24» та на великому екрані в Маріїнському парку. 

«Ми пам'ятаємо свою історію і впевнено дивимося в майбутнє. Ми одягаємо традиційне вбрання не тільки у свята, а й в будні, бо воно – одне зі свідчень самобутності української нації, наш оберіг, символ віри та єднання. Для кожного свято вишиванки – це те, що зближує, об'єднує наші родини й допомагає зберігати пам'ять про рідних людей. І якщо у вашій сім’ї не було такої традиції, ви можете започаткувати її в цей «Вишиванка DAY!», – говорить Юрій Сугак, головний редактор НГУ.

У 2019 році новини «Сьогодні» та телеканал «Україна» започаткували красиву традицію – відзначати «Вишиванка DAY» показом вишиванок. Торік під час карантину команда НГУ та телеканалу «Україна» створила святковий артпроєкт онлайн, залучивши відомих дизайнерів та зірок. Цього року свято об’єднає онлайн-формат та показ вишиванок. Мета показу – нагадати про красу, актуальність і розмаїття національного вбрання України.

Народний показ вишиванок розпочнеться о 10:00 на найкращому оглядовому майданчику столиці – новій локації КВЦ «Парковий» просто неба Viewpoint by Parkovy. Тут буде червона доріжка, якою зірки та видатні українці пройдуть у власних та дизайнерських вишиванках.

Через карантинні обмеження подія буде закритою для відвідувачів, але глядачі зможуть подивитися пряму трансляцію в ефірі телеканалу «Україна 24»та на ютуб-каналі.

Дотримуючись дистанції, усі бажаючі зможуть зробити красиві знімки у вишиванках у фотозоні на оглядовому балконі Маріїнського парку. Також до свята можна долучитися онлайн, розмістивши допис у соцмережах з використанням особливої маски «ВишиванкаDay» або поділившись світлиною з фотозони. 

20 травня 2021 року одягайте вишиванку і станьте частиною «Вишиванка DAY» – свята, яке відновлює зв’язок поколінь!

Повернення до списку