Whisky Dram

19 лютого 2022
Whisky Dram

На вас чекає зустріч з представниками найвідоміших дистилерій світу: BenRiach, Dalmore, Loch Lomond, Glendronach, Jura, Arran, Smokehead, Tamdhu, Glen Scotia, Nikka, Kavalan, Amrut, Ardbeg, Glenmorangie, Bruichladdich, Talisker, Bulleit, Macallan Highland Park, Pogues, Douglas Laing, Glen Grant, Wild Turkey, Glenfiddich, Balvenie, Auchentoshan, Glen Moray, Glenlivet, Whisky Corner, Ben Riach, Jack Daniels, Woodford Reserve, Artist та іншими.

Також будуть презентовані рідкісні позиції, які збирали протягом 2-х років карантинів, а ще нові релізи від великих брендів та незалежних ботлерів.

На вас чекає більше 300 позицій якісного віскі!

Особливу увагу заслуговують розливи, зроблені саме для вас - Ben Nevis 1998 Cask Strength, Tamdhu Single Cask 2006, Glenfarclas 15yo Cask Strength.

Не обійдеться без віскі яких не знайдете "днем з вогнем": закриті дистилерії Imperial, Inverleven, Rosebank та колекції віскі у винних бочках від Springbank, за яким ганяється весь світ.

У вартість квитка, як і раніше, входить бокал Spiegelau Single Malt і знижка 10% на будь-який віскі в pop-up магазині goodwine.

Квитки https://concert.ua/uk/event/whisky-dram-2022

Повернення до списку