Whisky Dram 2017

25 листопада 2017
Whisky Dram 2017
25 листопада в Києві пройде фестиваль односолодових віскі — WHISKY DRAM. Без зайвої скромності можна сказати, що це одна з найбільш значущих подій в області віскі, і вже точно — найбільш вражаюча за складом учасників і представлених напоїв.

Цього року Whisky Dram пройде вже в 3-й раз, а значить, ми побачимо ще більше людей з шотландським акцентом і отримаємо доступ до дегустації 350 кращих віскі світу.

Основна зона фестивалю – дегустаційний зал. Тут на 1 день оселяться разом 70 брендів односолодових з Шотландії та Азії, бурбонів і ірландських віскі. Для рідкісних і ексклюзивних напоїв виділена спеціальна кімната – Selective Whisky. Тут зібрані закриті дістіллер, рідкісні релізи та останні пляшки видатних односолодових – все, за чим полюють колекціонери з усього світу.

У цьому році фестиваль пройде вже на двох поверхах КВЦ Парковий. Розширення площі вимагала окрема зона food-pairing з майстер-класами по поєднанню віскі і більша кількість заявлених лекцій від амбассадорів. З інших нововведень на особливу увагу заслуговує бар. Тут 9 кращих барменів України на 1 день стануть великою родиною. Їх завдання – зблизиться і запропонувати своє бачення сучасних коктейлів на основі односолодових віскі.

www.whiskydram.goodwine.ua

Повернення до списку