BAROMETER 2018 зруйнував усі межі

1 Жовтня 2018
BAROMETER 2018 зруйнував усі межі
КВЦ "Парковий" в черговий раз став місцем зустрічі всіх, хто має відношення до барної культури, адже з 28 по 30 вересня тут відбувся BAROMETER 2018. Міжнародне бар-шоу побило власні рекорди і зруйнувало всі межі: 18 тисяч гостей з різних куточків світу, 44 тисячі коктейлів, 23 бари з 11 країн і 15 міст, понад 100 спікерів і лекцій.

У перший день BAROMETER на головній сцені Star Stage відбулася подія, якої ніхто не міг очікувати, навіть сам BAROMETER: пропозиція (та сама, коли вона сказала "Так"! www.youtube.com/parkovy.info). Це побачили не тільки всі гості головної зали (близько 1000 чоловік), а й тисячі людей, які дивилися онлайн трансляцію.
Гості BAROMETER за три дні змогли побувати в барах з 15 різних міст, які вперше перебували на одній території. Серед них – кращий бар Азії і один з кращих в світі Manhattan з Сінгапуру і бари зі списку The World's 50 Best Bars. Свої авторські коктейлі готували Little Red Door (Париж, Франція), L'Fleur (Прага, Чехія), Paradiso (Барселона, Іспанія), Flying Dutchmen Cocktails (Амстердам, Нідерланди), Baba au Rum (Афіни, Греція), Hemingway Bar ( Прага, Чехія), Jasper Johns Bar (Тель-Авів, Ізраїль), Embargo (Мінськ, Білорусь), "6/45" (Алмати, Казахстан), Simona (Єреван, Вірменія), Barmaglot (Алмати, Казахстан), PR Bar (Київ), Zelda Bar (Одеса), "Шипучка" (Чернівці), Copper Head (Івано-Франківськ), Normal (Київ), S34 (Київ), "Пасаж Адлера 13" (Тернопіль), "Стейкхаус" (Київ) , "Бездельники" (Київ), Vintage Bar (Київ), BAO (Київ). Крім того, фірмові коктейлі представили монобрендові бари алкогольних компаній.

У цьому році темою BAROMETER стали кордони або BORDERS. Спікери говорили про межі часу і простору, рамки цін, ліміт алкогольності коктейлів, кількість інгредієнтів, експерименти зі смаками, комунікацію з відвідувачами барів і нове покоління гостей, історичне походження коктейлів та багато іншого. Всі лекції були абсолютно новими і гості BAROMETER почули їх першими в світі.
Ведучим Star Stage став амбасадор BAROMETER – Кенджи Джессі. Кенджи - консультант з елітного алкоголю c 17-річним стажем, власник компанії NomuConsult.

В рамках BAROMETER на сценах КВЦ "Парковий", відбулося три професійні конкурси барменів:
1. Monin Cup Ukraine. Переможець Олександр Сластін (Senator, Київ) поїде представляти Україну в Париж на Monin Cup Ultimate. Також він отримає курс навчання в Навчальному центрі Романа Торощина в Москві і поїздку на Athens Bar Show. Призери 2 і 3 місця Олена Бєлова (Barvy, Київ) і Тетяна Козик (Boutiquebar Biancoro, Київ) отримали курс навчання в Академії Monin (Москва) і також поїздку на бар-шоу в Афіни. А Ілона Цилюрик (Osocor beach, Київ) виграла поїздку в Амстердам від компанії Libbey.
2. Monkey Shoulder Ultimate Bartender Championship. Переможець Олександр Скубач (Бар Who & Why) виграв поїздку на Athens Bar Show разом з переможцями UBC з інших країн світу, в яких проходив конкурс.
3. Український фінал Bacardi Legacy Global Cocktail Competition 2019. Фіналісти Владислав Шелест (44 Bar Lviv, Львів), Антон Бірюков (Loggerhead, Київ) і Марія Баранець (Parovoz Speak Easy, Київ) пройшли в національний фінал, який відбудеться в лютому 2019 року (Москва). Світовий фінал конкурсу пройде в Амстердамі (травень 2019).

BAROMETER 2018 зібрав під одним дахом КВЦ "Парковий" всіх, хто любить коктейлі і барну культуру. Він пройшов на одному диханні і спікери, команди барів і гості вже з нетерпінням чекають наступної осені. А організатори починають готувати програму BAROMETER 2019. Cheers!

Повернення до списку