День Йоги на вертолітному майданчику КВЦ «Парковий»

21 Червня 2018
День Йоги на вертолітному майданчику КВЦ «Парковий»

Відзначити День Йоги над величним Дніпром можуть усі охочі, новачки та досвідчені йоги, незалежно від рівня підготовки. Аби потрапити на вертолітний майданчик КВЦ «Парковий» у цей день, достатньо зареєструватись на сторінці FB (www.facebook.com/events/) за посиланням (https://goo.gl). Участь у заході безкоштовна.

Протягом заходу передбачено практики йоги, медитація, теоретичні знання, пригощання, спілкування, фотоконкурс.

До участі у Дні Йоги у КВЦ «Парковий» запрошені зіркові практикуючі йоги зі стажем та йоги-початківці, а саме: шоумен, режисер, телепродюсер Ілля Ноябрьов; рок-музикант, лідер групи «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка; Народна артистка України Ольга Сумська, Заслужений артист України Віталій Борисюк та інші.

На думку виконавчого директора КВЦ «Парковий» Олексія Струлева, «соціальні проекти, які ініціює та підтримує команда КВЦ «Парковий» - це створення атмосферного середовища, де можуть спілкуватись однодумці. Конгресно-виставковий центр має унікальні можливості, і ми прагнемо використовувати їх для користі суспільства. Ми відкриті до співпраці, адже КВЦ «Парковий» може стати центром популяризації інноваційних, технологічних, культурно-мистецьких, благодійних проектів, що реалізуються в Україні».

Практику йоги «Сурья Намаскар» у КВЦ «Парковий» підтримали: водний партнер «Ecosoft», компанія «Євролаб».

Акредитація преси:
Ірина Слободян
керівник прес-служби КВЦ «Парковий»
si@parkovy.info
(068) 197 17 17

Повернення до списку