КВЦ "Парковий" передано в управління КП "Центр організації дорожнього руху"

26 Жовтня 2018
КВЦ "Парковий" передано в управління КП "Центр організації дорожнього руху"
Сьогодні, 26.10.18 року, після підписання акту прийому-передачі Національним агентством з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) Конгресно-виставкового центру «Парковий» в управління КП «Центр організації дорожнього руху», засновником якого є Київська міська державна адміністрація, представники АРМА, КМДА, КП, Генеральної прокуратури провели робочу зустріч з керівниками компаній, що здійснюють свою діяльність на локаціях КВЦ «Парковий».
Керівникам компаній, зокрема ТОВ «Амадеус Ко», ТОВ «Акамант», ТОВ «Дека НК» (ресторан CHI), ТОВ «ІГЛЕСІА БЛАНКА», ТОВ «Парк-Івент», ТОВ «Юридична фірма «Ен Енд Ді», ФОП «Зубарєв», ТОВ «Анте Медіам» (Дата-Центр), ТОВ «Про Мікс», ТОВ «Національна товарно-сировинна компанія», ТОВ «Букінг Про», ТОВ «Оріон Кейтерінг» було повідомлено про необхідність переукладання угод оренди з КП «Центр організації дорожнього руху».  
Основною метою передачі конгресно-виставкового центру в управління КП  є збереження майна та його ефективне використання.
Перший заступник Голови КМДА Микола Поворозник на прес-конференції, що відбулась у приміщенні КВЦ «Парковий», підкреслив: «Місто не збирається скасовувати запланованих у КВЦ «Парковий» заходів, проте, ми будемо намагатися змінити негативний імідж цього об’єкту. Будемо проводити тут загальноміські заходи, робити цей об’єкт відкритим для громади, тобто, в управлінні буде присутня як економічна, так і соціальна складова».
Представник компанії «Акамант», з якою укладено договори на проведення івентів у КВЦ «Парковий», Катерина Ляхова зазначила: «Ми впевнені, що конструктивна позиція КП «Центр організації дорожнього руху» дозволить у найкоротший термін забезпечити виконання всіх формальних процедур, і цей процес жодним чином не вплине на проведення у КВЦ «Парковий» заходів, які заплановані».
Нагадаємо: 11 жовтня 2018 року відбулось засідання тендерного комітету АРМА, на якому було прийняте рішення про передачу в управління комунальному підприємству «Центр організації дорожнього руху» конгресно-виставкового центру «Парковий».

Повернення до списку