КВЦ «Парковий» захищено Законом

14 лютого 2019
КВЦ «Парковий» захищено Законом

Конгресно-виставковий центр «Парковий» значущий майданчик на ринку організації та проведення заходів України. Матеріально-технічна потужність центру, дозволяє приймати івенти усіх типів та рівнів складності, проводити багаточисельні й малочисельні за кількістю гостей події: від 30 до 3 000 чоловік одночасно inside й від 30 до 8 000 чоловік outside.

Залучення конгресно-виставкового центру «Парковий» до проведення масштабних міжнародних та національних подій, дозволило продемонструвати світу високий рівень організації й реалізації потужних заходів й заявити європейській та міжнародній спільноті про привабливість національного ринку івент індустрії. Сьогодні, КВЦ «Парковий» є невід’ємною складовою культурного життя столиці.

Кінець 2018-го й початок 2019-го року був достатньо насиченим на події для конгресно-виставкового центру. Це стосується не тільки відкритих для загалу заходів а й таких про які до сьогоднішнього дня «Парковий» не розповідав. Але, з огляду на чисельні питання з якими до нас звертаються партнери, клієнти та ЗМІ, та з метою усунення намагань дезінформації громадскості, інформуємо:

  • восени 2018 року рядом компаній вдруге розпочато роботи по спаплюженню іміжду комплексу – КВЦ «Парковий».
  • Наприкінці грудня 2018 року відбулась спроба незаконного заволодіння комплексом КВЦ «Парковий». В ході даних протизаконних варварських дій, КВЦ «Парковий» понесена чисельна кількість втрат: іміджевих, матеріальних, техніко-інженерних. Майну комплекса нанесено чисельних збитків: зламано обладнання та мобільно-технічні конструкції, призведено до занедбання залів конгресно-виставкового центру.

З огляду на вищевказані обставини та з метою збереження об’єкту, юристами й адвокатами ТОВ «Амадеус Ко», до власності котрого належить будівля КВЦ «Парковий», у судовому порядку відстояні:

  • усі права щодо власності та управління комплексом.
  • Заборонено управління конгресно-виставковим центром таким організаціям як: Агентство з розшуку та управління майном (АРМА) та комунальному підприємству (КП) «Центр організації дорожнього руху».
  • 06 лютого 2019 року у судовому порядку скасовано арешт щодо майна конгресно-виставкового центру «Парковий».

Наразі технічна служба КВЦ «Парковий» звітує про повне усунення наслідків недбалого використання обладнання й технічних засобів комплексу. Станом на сьогоднішній день, повністю налагоджено усі системи для якісного функціонування усіх залів конгресно-виставкового центру. 

Адміністрація КВЦ «Парковий» повідомляє про повну готовність до прийняття та обслуговування заходів належним до міжнародних норм чином та початком роботи у новому 2019 івент сезоні.

Повернення до списку