ТОВ «Амадеус Ко» повідомляє про зміни у складі акціонерів компанії

19 лютого 2019
ТОВ «Амадеус Ко» повідомляє про зміни у складі акціонерів компанії

Минулого тижня шляхом купівлі контрольного пакету акцій кінцевим бенефіціарним власником Fineroad Business LLP (акціонер ТОВ «Амадеус Ко») стала громадянка США Любов Єфімова. Виконання угоди відбулось у суворій відповідності до британського та українського законодавства, а всі зміни були відображені у відповідних реєстрах.

Незадовго до цього юристами ТОВ «Амадеус Ко», до власності якого належить будівля КВЦ «Парковий», у судовому порядку були підтверджені всі права щодо комплексу. На жаль, попередній досвід кількамісячного державного управління об’єктом в виявився вкрай невдалим. Фактичне блокування роботи Центру обернулися багатомільйонними збитками в першу чергу для бюджету київської громади.

Прихід американського акціонера в ТОВ «Амадеус Ко» сприймають з великим ентузіазмом. Інвестор вже повідомив про плани залучити до співпраці міжнародну компанію, яка допоможе перетворити «Парковий» на культурно-розважальний хаб світового рівня. Адже унікальні потужності комплексу дозволяють не тільки проводити різноманітні івенти, але й надавати майданчик для комунікацій міждержавних масштабів.

«Прозорий менеджмент і солідні партнери, чий авторитет не викликає сумнівів у міжнародної спільноти, допоможуть повернути КВЦ «Парковий» імідж об’єкта, яким Україна може пишатися», - наголосив представник інвестора.

Повернення до списку