Відбувся Інвестиційний форум міста Києва, присвячений темі інновацій

3 Грудня 2018
Відбувся Інвестиційний форум міста Києва, присвячений темі інновацій
Мер Києва Віталій Кличко, відкриваючи Форум зазначив, що понад 60% іноземних інвестицій в Україну приходять саме до столиці. У Києві працює найбільше фахівців в промисловості, інформаційних технологіях, торгівлі, нерухомості, фінансах тощо. Київ є одним з лідерів ІТ-галузі серед міст Східної Європи.

У Стратегії розвитку столиці до 2025 року розвиток інноваційних галузей економіки з високою доданою вартістю визначено, як один з найважливіших пріоритетів. «Мова йде про дерегуляцію підприємницької діяльності, прозорих і рівних умов для ведення бізнесу, про захист інвестицій та економічних стимулах для залучення роботодавців. Важлива також кооперація між бізнесом і наукою, - це успішно працює в розвинених країнах світу. Можу без перебільшення сказати, що Київ у своєму доробку вже може скласти конкуренцію багатьом європейським містам. І Форум, який ми сьогодні проводимо, - це майданчик для київських інновацій. Тут зібралися представники бізнесу, інвестори, винахідники, щоб представити свої ідеї, обговорити втілення інноваційного потенціалу міста, залучення інвестицій в столицю. Ми можемо перетворити Київ в один з найбільш технологічних міст Європи. І ми робимо все для цього! », - зазначив Київський міський голова.
Нагадаємо, що Інвестиційний форум Києва - це щорічна платформа для міської влади і бізнес-спільноти, щоб обговорити спільні проекти для залучення інвестицій. Організатор - Київська міська державна адміністрація.
Інвестиційний форум Києва-2018 зібрав понад 500 учасників з бізнесу, інвестиційного співтовариства, дипломатів, представників центральних і міських органів влади, міжнародних фінансових установ та засобів масової інформації з ряду країн, серед яких - США, Ізраїль, Польща, Естонія, Литва та інші.
За інформацією: expert.com.ua

Повернення до списку